pspsiolkowicepspsiolkowicepspsiolkowicepspsiolkowicepspsiolkowicepspsiolkowicepspsiolkowicepspsiolkowicepspsiolkowicepspsiolkowicepspsiolkowicepspsiolkowicepspsiolkowicepspsiolkowicepspsiolkowicepspsiolkowicepspsiolkowicepspsiolkowicepspsiolkowicepspsiolkowicepspsiolkowicepspsiolkowicepspsiolkowicepspsiolkowicepspsiolkowicepspsiolkowicepspsiolkowice

godlo

Aktualnie znajdujesz się:
Start  >  Nasze sukcesy

psppopielow  Sukcesy sportowe i nie tylko...

Dnia  20  maja  uczniowie  naszej  szkoły  pojechali  do  Dobrzenia  Wielkiego  na  zawody  w  biegach  przełajowych.  III  miejsce  w  biegu  na  600  metrów  zajęła  Julia  Bekus,  IV  miejsce  zajęła  Diana  Słowikowska.  W  biegu  na  500  metrów  III  miejsce  zajął  Tobiasz  Schuster.  IV  miejsce  w  biegu  na  500  metrów  zajęła  Oliwia  Kilian,  V  miejsce  zajęła  Julia  Suchańska.  W  zawodach  uczestniczyli  również:  Marco  Smieszkoł,  Amelia  Trawczyńska,  Aurelia  Sadlo,  Julia  Mrozowska,  Wiktoria  Kulig.  Serdecznie  gratulujemy:)[2][4][6].

psppopielow

Dnia  22  marca  chłopcy  z  klasy  szóstej  i  piątej  wzięli  udział  w  półfinale  zawodów  wojewódzkich  w  mini  piłce  ręcznej.  Poziom  na  zawodach  był  bardzo  wysoki.  Nasi  uczniowie  walcząc  do  końca  zajęli  piąte  miejsce.  Gratulujemy.

psppopielow

Dnia  24  września  2016  roku  w  Prószkowie,  odbyły  się  powiatowe  biegi  przełajowe  na  dystansie  1000  metrów,  oraz  1500  metrów.  Naszą  szkołę  wspaniale  zaprezentowała  Julia  Bekus,  zajmując  trzecie  miejsce  i  tym  samym  zakwalifikowała  się  do  zawodów  na  szczeblu  wojewódzkim.  Diana  Słowikowska  zajęła  czwarte  miejsce  w  biegu  dla  klas  piątych  i  również  zakwalifikowała  się  do  zawodów  wojewódzkich,  które  odbędą  się  6  października  w  Lasocicach.  W  zawodach  uczestniczyli:  Tobiasz  Brixy  i  Marek  Lenarczyk.  Serdecznie  gratulujemy!!!.

Dnia  17  września  dla  klas  IV-VI  na  orliku  w  Popielowie  odbył  się  turniej  mini  piłi  noznej  chłopców  i  dziewcząt,  połączony  z  grami  i  zabawami  oraz  wspólnym  ogniskiem.

psppopielow

Dnia  10  września  na  orliku  w  Popielowie  odbył  się  turniej  mini  piłki  nożnej  dla  klas  I-III.  Uczniowie  mogli  uczestniczyć  również  w  sprawnościowym  torze  przeszkód.  Wszyscy  otrzymali  pamiątkowe  medale  oraz  poczęstunek  w  postaci  wspólnie  pieczonej  na  ognisku  kiełbaski:).